About us

Kto sme?

Usilovná digitálna agentúra Adbee je kreatívnou centrálou mnohých naslovovzatých odborníkov v oblasti reklamy, marketingu, grafického dizajnu a webových technológií.

Pracujeme s najlepšími, ktorých si iní nevedia kúpiť, ale my sme si ich vedeli získať. Zaviedli sme procesy, aby rozdiel medzi interne a externe bol len v tom, kde je stolička, na ktorej sedíme.

Člen Asociácie digitálnych marketingových agentúr

No money, no honey

PS: A nezabudnite nám dať

 

na Facebooku. Každý palec sa ráta.


 
 
 

Naše hodnoty

V Adbee si ctíme naše hodnoty. Ťahajú nás vpred a odlišujú od ostatných.

1. Máme radi svoju prácu.

Sme mladý a dynamický tím kreatívnych ľudí. Svoju prácu sme raz brali ako hobby. Až kým sme nezistili, že sa ňou dá aj zarábať. Sme radi, že tvoríme pre web a tým meníme tento svet k lepšiemu.

2. Uľahčujeme život našim zákazníkom.

Robíme na kľúč a všetko vieme zabezpečiť pod jednou strechou. Reagujeme promptne a komunikujeme efektívne. Vychádzame vám v ústrety. Chceme byť poslom dobrých správ. Vieme, že keď sa darí vám, nám sa darí tiež.

3. Máme potrebu napredovať.

Naši ľudia sa učia radi. A my ich v tom plne podporujeme. Inovujeme procesy, aby sme vám vedeli ponúknuť viac za menej. Rozširujeme si obzory na domácich i zahraničných konferenciách. Stále naberáme nové posily plné kreatívnych nápadov. Vieme, že platí - „viac hláv, viac rozumu”.

4. Sledujeme trendy.

Neustále sa objavujú nové zaujímavé tendencie, trendy a technológie a my sme vždy pri tom. Byť prvý má svoje výhody. Vy môžete z týchto výhod čerpať spolu s nami.

5. Naše weby predávajú.

Myslíme ako zákazník, ale pritom máme stále na mysli vašu prosperitu. Čo predá, to sa počíta.

6. Pýtame sa prečo, aby sme vedeli ako.

Tvoríme, až keď poznáme vaše predstavy. Usmerňujeme ich, aby sa vám výstup páčil a priniesol želaný výsledok.

7. Dodržujeme webové štandardy.

Riadime sa zaužívanými štandardami, aby naše stránky boli prístupné za každých okolností a hlavne pre všetkých.

8. Sme flexibilní.

Ak sa tak dohodneme, či už je víkend alebo sviatok, fajront nie je v piatok. Keď je to potrebné, vyhŕňame rukávy a prinášame výsledky v krátkom čase.

9. Dochvíľnosť je výsada kráľov.

V časových odhadoch sme k vám úprimní a preto vieme splniť to, čo sme sľúbili.

10. Tvoríme priateľské weby.

9 z 10 návštevníkov našich stránok má pri ich prezeraní tieto pocity: „Vždy nájdem, čo hľadám. Rýchlo a hravo. Poznám cestu späť a viem, čo bude nasledovať. Zaujalo ma, čo som čítal. Informácie nehľadám, ale hľadajú si mňa. Jednoducho surfujem bezstarostne a hladko.” A ten desiaty ich od dojatia nevedel ani popísať :)

11. Sme detailisti.

Aj malá zmena môže znamenať výrazný posun vpred. Tieto zmeny vieme nasadiť a testovať, či sa osvedčia. Dokonalosť možno neexistuje, ale priblížiť sa jej pohladí na duši.

12. Sme proaktívni.

Každý z nás má autoritu navrhnúť a zaviesť zlepšenie. Nečakáme, kým nás na chyby upozorníte. Nápady na vylepšenia vám predkladáme ešte predtým, ako sa sami spýtate: „Nedalo by sa ešte toto?”

Späť horeSpäť hore