About us

Kto sme?

Usilovná digitálna agentúra Adbee je kreatívnou centrálou mnohých naslovovzatých odborníkov v oblasti reklamy, marketingu, grafického dizajnu a webových technológií.

Pracujeme s najlepšími, ktorých si iní nevedia kúpiť, ale my sme si ich vedeli získať. Zaviedli sme procesy, aby rozdiel medzi interne a externe bol len v tom kde je stolička, na ktorej sedíme.

No money, no honey

PS: A nezabudnite nám dať

 

na Facebooku. Každý palec sa ráta.


 
 
 

Naše hodnoty

V Adbee si ctíme naše hodnoty. Ťahajú nás vpred a odlišujú od ostatných.
Teraz vás nimi prevedieme.

1. Máme radi svoju prácu.

Sme mladý, dynamický tím kreatívnych ľudí. Svoju prácu sme raz brali ako hobby. Až kým sme nezistili, že sa ňou dá aj zarábať. Sme radi, že tvoríme pre web a tým meníme tento svet k lepšiemu.

2. Uľahčujeme život našim zákazníkom.

Robíme na kľúč a všetko vieme zabezpečiť pod jednou strechou. Reagujeme promptne a snažíme sa komunikovať nanajvýš efektívne. Vychádzame vám v ústrety. Chceme byť poslom dobrých správ. Vieme, že keď sa darí vám, nám sa darí tiež.

3. Máme potrebu napredovať.

Naši ľudia sa učia radi. A my ich v tom plne podporujeme. Inovujeme procesy, aby sme vám vedeli ponúknuť viac za menej. Rozširujeme si obzory na domácich i zahraničných konferenciách. Stále naberáme nové posily plné kreatívnych nápadov. Veď stále platí - „viac hláv, viac rozumu”.

4. Sledujeme trendy.

Mesiac čo mesiac sa objavujú nové zaujímavé technológie a my sme vždy pri tom. Byť prvý má svoje výhody. My ideme zaručene s dobou. Nič nám neunikne! Chyťte sa nás a vezte sa s nami!

5. Naše weby predávajú.

Myslíme ako zákazník, ale pritom máme stále na mysli vašu prosperitu. Čo predá, to sa počíta.

6. Pýtame sa prečo, aby sme vedeli ako.

Tvoríme, až keď poznáme vaše predstavy. Usmerňujeme ich, aby sa výstup páčil a priniesol želaný výsledok.

7. Dodržujeme webové štandardy.

Riadime sa zaužívanými štandardami, aby naše stránky boli prístupné za každých okolností a hlavne pre všetkých.

8. Sme flexibilní.

Ak sa tak dohodneme, či už je víkend alebo sviatok, fajront nie je v piatok. Keď je treba vyhŕňame rukávy a prinášame výsledky v krátkom čase.

9. Dochvíľnosť je výsada kráľov.

V časových odhadoch sme k vám úprimní a preto vieme splniť, to čo sme sľúbili.

10. Tvoríme priateľské weby.

9 z 10 návštevníkov našich stránok má pri ich prezeraní tieto pocity: „Vždy nájdem, čo hľadám. Rýchlo a hravo. Poznám cestu späť a viem, čo bude nasledovať. Zaujalo ma, čo som čítal. Informácie nehľadám, ale hľadajú si mňa. Jednoducho surfujem bezstarostne a hľadko.” A ten desiaty ich od dojatia nevedel ani popísať :)

11. Sme detailisti.

Aj malá zmena môže znamenať výrazný posun vpred. Tieto zmeny vieme nasadiť a testovať, či sa osvedčia. Dokonalosť neexistuje, ale priblížiť sa jej pohľadí na duši.

12. Sme proaktívni.

Každý z nás má autoritu navrhnúť a zaviesť zlepšenie. Nečakáme kým nás na chyby upozorníte. Nápady na vylepšenia vám predkladáme ešte predtým ako sa sami spýtate: „Nedalo by sa ešte toto?”

Späť horeSpäť hore