Adbee CMS

Výkonné CMS pre profitabilný biznis.

CMS vytvorené pre biznis a pre výsledky

Je pri množstve existujúcich CMS riešení vôbec potrebné vytvárať ďalšie? Rovnako ako pri našom e-commerce riešení Adbee shop a ERP Systéme Miranda, sme sa na túto otázku pozreli z hľadiska základných princípov, aby sme zistili, či to vieme urobiť lepšie.

Základy nášho prístupu:

  • CMS má zaberať minimum času používateľa, aktívne eliminovať bariéry a zjednodušiť administráciu webstránky.
  • CMS má aktívne podporovať rozvoj biznisu a využívať pre tento cieľ všetky dostupné možnosti. Samotná správa obsahu webstránky je tak iba jednou časťou širšej funkcionality.
  • CMS má tiež zohľadňovať nároky súčasnej doby a ponúkať plnú funkcionalitu na všetkých zariadeniach (desktop, smartfón, tablet).

Na základe týchto kritérií sme vytvorili Adbee CMS ako odraz nového prístupu k manažovaniu webstránok – a biznisu.

Stovky firiem sa v súčasnosti spoliehajú na Adbee CMS – od veľkých nadnárodných korporácií až po online magazíny a portály spravujúce citlivé zákaznícke údaje.

Case study:

Pozrite sa, ako dokázalo Adbee CMS pomôcť efektívne spravovať developerský projekt takých rozmerov, akými sú Slnečnice, nová mestská štvrť na okraji Bratislavy.

 

A práve to je pre nás dôkazom a záväzkom ďalej pokračovať v jeho vývoji a vždy hľadať nové možnosti, kde by sme vedeli pridať hodnotu navyše. Pozrite sa, ako z nášho prístupu môžete čerpať vy.

 

Ako môže Adbee CMS podporiť rozvoj vášho biznisu:

Špičkový UX dizajn pre hladkú a intuitívnu navigáciu.

Vďaka tomu strávite minimum času pri administrácii a maximum času pri veciach, na ktorých skutočne záleží.

Modulárny a škálovateľný systém.

Adbee CMS vieme pripraviť presne podľa vašich potrieb a požiadaviek. Navyše, je plne pripravené rásť a rozvíjať sa spolu s vašou firmou. 


Nástroje pre rozvoj biznisu máte na dosah:

S Adbee CMS viete urobiť omnoho viac, ako len manažovať obsah webstránky. Vytvárajte si landing pages, editujte multimediálny obsah, manažujte SEO, integrujte ho s analytickými nástrojmi, MailChimpom a sociálnymi sieťami, vytvárajte dotazníky a zákaznícke zóny – a ešte omnoho viac.

Vybudované pre moderné webstránky:

Od rýchleho načítavania, cez maximálnu bezpečnosť až po plne responzívny dizajn – Adbee CMS robí manažovanie vašej webstránky jednoduchšie a produktívnejšie.

Rýchle osvojenie:

Vďaka dôrazu na jednoduché a intuitívne používanie si Adbee CMS vedia všetci používatelia osvojiť v krátkom čase, čo vám prinesie úsporu času a zvýšenie produktivity.

 

 

Vlastnosti:

Pripravenosť pre moderné responzívne webstránky s bohatým multimediálnym obsahom:

Spravujte obsah, pridávajte a editujte obrázky, videogalérie a zvukový obsah, editujte fotky priamo v CMS. Všetok obsah je pritom optimalizovaný pre rýchle načítavanie.


Rýchlosť:

Webstránky využívajúce Adbee CMS dosahujú najvyššie hodnotenia rýchlosti načítavania a spĺňajú súčasné odporúčania Google Webmaster Tools.

Bezpečnosť:

Adbee CMS využíva najnovšie bezpečnostné algoritmy pre maximálnu ochranu pred útokmi a podvodmi.

Výkonnosť marketingových nástrojov

Vytvárajte si landing pages pre podporu vašej obsahovej alebo inbound marketingovej stratégie, sledujte SEO, vytvárajte si zákaznícke dotazníky a prieskumy spokojnosti – to všetko na jednom prehľadnom mieste.

Inovatívnosť a jednoduchosť používania:

V súčasnosti je na svete už verzia Adbee CMS 6.0. S Adbee CMS máte preto vždy k dispozícii výsledky neustáleho inovovania a snahy vytvoriť to najlepšie CMS, aké ste kedy používali – a budete používať.

Datasheet:

Adbee CMS pre vás vie urobiť ešte omnoho viac. Kliknite sem a objavte jeho plný potenciál.

Stiahnuť (PDF)

Kontakt:

Ak chcete podporiť rozvoj vášho biznisu, prejdite na CMS, ktoré vám s tým vie pomôcť. Vyplňte kontaktný formulár a radi sa s vami spojíme.

Spoločnost Adbee digital s.r.o. je oprávnená spracúvať moje osobné údaje vyplnené v kontaktnom formulári na účely spracovania mojej požiadavky. Oboznámil/a som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov.

Bratislava

viac

New York

x