Služby

Na základe vašich požiadaviek a predstáv vám poskytneme všetky služby na mieru.

Vývoj webových stránok a aplikácií

Už niekoľko rokov vyvíjame naše vlastné CMS ako odraz nového prístupu k manažovaniu webstránok (intuitívne, modulárne, škálovateľne a rýchle riešenie). Máme skúsenosti s webstránkami pre developerské projekty, cestovné kancelárie, realitné spoločnosti, s korporátnymi a prezentačnými webstránkami, či publikačnými systémami.

Viac

Marketingové stratégie / konzultácie

Každú značku je potrebné budovať s jasnou víziou a stratégiou. Všetky ďalšie kroky musia byť v súlade s touto stratégiou. Naším cieľom nie je robiť krátkodobé kampane "vytrhnuté z kontextu" ale dlhodobo a kontinuálne pracovať so značkou. Pracovať na jej brandingu, namingu, positioningu, návrhu informačnej architektúry atď.

Návrh a realizácia systémov

Na trhu je množstvo komplikovaných a zbytočne drahých systémov. My vám ponúkame riešenie, s ktorým môžete efektívnejšie riadiť všetky aspekty vášho biznisu. E-learning systémy, systémy na riadenie výroby, systémy na správu prepravných spoločností, či rezervačné a realitné systémy.

E-commerce riešenie

Naším cieľom je dodať klientom špičkové a výkonné e-commerce riešenie, ktoré ponúka prirodzený a intuitívny zážitok z nakupovania, bez zbytočných bariér. Ponúkame responzívny e-shop, skladové hospodárstvo, vernostné systémy, mobile app a smartTV e-commerce.

Viac

Správa serverov

O serveri sa treba starať! Prenechajte komplexnú správu vášho servera/serverov na nás. Pritom na veľkosti a zameraní vašej spoločnosti nezáleží. Ku každému klientovi pristupujeme osobitne, presne podľa individuálnych potrieb a požiadaviek, ktoré si vyžaduje jeho biznis.

Viac

Cloud služby

V dnešnej dobe technických inovácií a možností je pre každú firmu, ktorá chce napredovať a získať konkurenčnú výhodu, dôležité mať riešenie, ktoré to zabezpečí či dokonca uľahčí.

Viac

Mobilné aplikácie

Pre každý biznis je dôležité držať krok s dobou, najmä v dnešnom svete smartfónov. Mobilné aplikácie vás môžu dostať bližšie k zákazníkom. Robíme design používateľského rozhrania, natívne aplikácie pre iOS, Android a Windows Mobile, cross platform aplikácie - Appcelerator Titanium, online magazíny a digitálne publikácie, či vývoj hier.

Crowdtesting

Služba, ktorá po funkčnej aj ľudskej stránke preverí reálne správanie návštevníkov vašej webstránky či e-shopu. Pomocou behaviorálnych výskumných metód dokážeme zistiť, čo ovplyvňuje nákupné správanie vášho zákazníka. Vďaka tomu vám predstavíme riešenie, ktoré zvýši lojalitu zákazníka a priamo úmerne zvýši aj jeho ochotu nakúpiť, či byť súčasťou vašej webstránky.

Bratislava

viac

New York

x