THE CLIENT:

V 30-tych rokoch 20. storočia bola Nehera prekvitajúca a priekopnícka československá módna značka. Po dlhej prestávke sa opäť prihlásila v roku 2014 na Fashion Weeku v Paríži.

Súčasná NEHERA kombinuje inovatívne tvary s nadčasovou kvalitou, mimoriadnou pozornosťou k detailom a špičkovými materiálmi..

Minimalistické a high-end modely sú zacielené predovšetkým na náročné ženské publikum z celého sveta. Okrem siete concept storov v mestách po celom svete preto ambície značky NEHERA viedli k ďalšiemu kroku: naplno využiť potenciál e-commerce. A to bola naša výzva.

THE CHALLENGE:

Vytvoriť e-shop pre náročnú globálnu klientelu.

Uspokojiť potreby klientov nakupujúcich luxusný tovar nie je jednoduchá úloha. Aj e-commerce riešenie v tejto oblasti musí obsiahnuť množstvo detailov, ak má byť úspešné. V našom prípade teda zďaleka nestačilo, aby e-shop vo finále vyzeral ako NEHERA. Potrebovali sme luxus a prémiovosť preniesť do posledných detailov, napríklad aj do drobných elementov počas nákupného procesu.

THE DELIVERY:

S ohľadom na to sme teda navrhli štruktúru webu a užívateľské rozhranie. Samozrejme, počítali sme aj s užívateľmi smartfónov a tabletov, aby zákazníci NEHERA mohli pohodlne nakupovať z akéhokoľvek zariadenia.

Kostrou celého riešenia je Adbee Shop – náš vlastný komplexný systém pre tvorbu a spravovanie úspešných enterprise e-shopov. Keďže je NEHERA charakteristická svojím perfekcionizmom, vzhľad webu bol od jej vzniku už niekoľkokrát redizajnovaný. Čo však zostalo zachované bez zmeny, sú všetky unikátne elementy, ktoré sme priniesli my:

Automatický konvertor meny
Európski zákazníci vidia ceny v eurách, americkí v dolároch a japonskí v jenoch. Zdanlivo drobný detail, ktorý však vo finále výrazne prispieva k užívateľskému komfortu a tiež výstižne komunikuje úroveň a prístup NEHERA. Všetky ceny sú preto automaticky prepočítané na základe aktuálneho konverzného kurzu voči euru. Klientela je naozaj globálna a NEHERA e-shop si vedia vo svojom rodnom jazyku prezerať aj zákazníci z Číny a Južnej Kórei.

Zjednodušené platby
Súčasťou nadštandardného servisu NEHERA je aj to, že nikdy neopúšťate komfort e-shopu. Aj počas samotnej platby sa všetko odohráva priamo na stránke webu, bez akéhokoľvek presmerovania – bez ohľadu na to, či platíte kreditnou kartou alebo službou PayPal.

Zrýchlené nákupy
Nakupovanie na NEHERA e-shope sa v mnohom podobá zážitku u zákazkového krajčíra, ktorý už pozná vaše meno a preferencie. Aj e-shop NEHERA si pamätá, čo v ňom zadáte – a nepýta sa vás zbytočnosti.
Napríklad: ak nedokončíte svoj nákup, nemusíte celý proces absolvovať opäť od začiatku. Jednoducho dostanete email s priamym linkom na platbu a môžete nákup dokončiť jedným klikom.

E-shop tiež ponúka možnosť uloženia údajov vašej kreditnej karty, adresy či viacerých adries na doručenie – presne ako ste zvyknutí napríklad z Amazonu. Všetky tieto detaily robia vaše ďalšie nákupy hladšie a komfortnejšie.

Luxus je v detailoch
Využite wishlist a uložte si svoje obľúbené modely pre neskorší nákup. Tabuľka veľkostí vám pomôže vybrať si správne. Počas nakupovania vám up-sell a cross-sell funkcie pomôžu objaviť ďalšie súvisiace produkty alebo vám ponúknu vyššiu verziu modelu, ktorý si práve prezeráte.

Špičkový servis sa vzťahuje aj na vrátenie tovaru. Jednoducho si vyberiete výmenu alebo vrátenie tovaru priamo na stránke a vytlačíte si štítok, ktorý odovzdáte kuriérovi spolu s tovarom. NEHERA sa už postará o zvyšok.

E-shop management
Adbee Shop poskytuje všetky možnosti pre komplexné manažovanie e-shopu. Umožňuje vám napríklad:

  • integrovať váš e-shop s CRM a ERP systémami.
  • zosynchronizovať e-shop s účtovnými a skladovými systémami.
  • automaticky odosielať zásielky priamo z e-shopu vďaka integrácii s prepravnými spoločnosťami.
  • vytvárať si prehľadné reporty objednávok či zákazníkov a ďalší strategický rozvoj e-shopu.


Enterprise e-commerce riešenie pre súčasnú éru
Vo finále je zjavné, že nová éra si vyžaduje nový prístup. Presne takým e-commece riešením je Adbee shop. Sme hrdí, že pomáha rásť a prosperovať aj takým prestížnym značkám, ako je NEHERA.

Zobraziť celý projekt.

 

Bratislava

viac

New York

x